Libra të krishterë

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Rruge biblike ne Shqiperine e Vjeter, Alexander Thompson Shfaq të madhe

Rruge biblike ne Shqiperine e Vjeter, Alexander Thompson

SKU001733

Produkt i ri

Rrëfime mbi punën e mundimshme dhe udhëtimet në Shqipëri dhe Kosovë në shekullin e 19-të prej Aleksandër Thompsonit, i dërguar nga Shoqëria Biblike Britanike dhe e Huaj, të cilit Perëndia i dha një peshë të veçantë dhe jetëgjatë për popullin shqiptar. Diçka nga pasioni i tij për Shqipërinë kalon edhe te lexuesi.

Më shumë detaje

$1.12

-20%

$1.40

Zbritja në sasi

SasiaÇmimiJu kurseni
3 $0.14 Deri $3.78

Më shumë informacione

Titulli: Rrugë biblike në Shqipërinë e VjetërOrigjinali: Bibleways in Old AlbaniaGjinia: Letërsi e krishterëAutori: Alexander ThompsonShqipëroi: Dan BaynesShtëpia botuese: AEM - Misioni Ungjillor Viti: 2002 Fq. 60Pesha: 0.08 kg Mbi librin Rrëfime mbi punën e mundimshme dhe udhëtimet në Shqipëri dhe Kosovë në shekullin e 19-të prej Aleksandër Thompsonit, i dërguar nga Shoqëria Biblike Britanike dhe e Huaj, të cilit Perëndia i dha një peshë të veçantë dhe jetëgjatë për popullin shqiptar. Diçka nga pasioni i tij për Shqipërinë kalon edhe te lexuesi.  

Reviews

Write a review

Rruge biblike ne Shqiperine e Vjeter, Alexander Thompson

Rruge biblike ne Shqiperine e Vjeter, Alexander Thompson

Rrëfime mbi punën e mundimshme dhe udhëtimet në Shqipëri dhe Kosovë në shekullin e 19-të prej Aleksandër Thompsonit, i dërguar nga Shoqëria Biblike Britanike dhe e Huaj, të cilit Perëndia i dha një peshë të veçantë dhe jetëgjatë për popullin shqiptar. Diçka nga pasioni i tij për Shqipërinë kalon edhe te lexuesi.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...