Libra referencë

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Shtatzenia dite pas dite, Susan Magee, Kara Nakisbendi Shfaq të madhe

Shtatzenia dite pas dite, Susan Magee, Kara Nakisbendi

Produkt i ri

E vështirë nuk do të thotë se dot pendohesh që ke mbetur shtatzënë. E vështirë nuk do të thotë se nuk do të bëhesh një nënë e shkëlqyer. Shtatzënia është e mrekullueshme: shumë e mrekullueshme. Gjithashtu është e mbushur me gëzim, kënaqësi, argëtim, çiltërsi dhe po: është e vështirë.

Më shumë detaje

Ne gjendje

$9.02

-20%

$11.27

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Shtatzënia ditë pas dite, nëntë muaj me këshilla praktike dhe të vërteta të pamohueshme
Origjinali: The pregnancy countdown book
Gjinia: Mjekësi
Autori: Susan Magee, Kara Nakisbendi
Shqipëroi: Olsiva Peçi
Shtëpia botuese: Pegi
Viti: 2014
Fq. 290
Pesha: 0.348 kg
ISBN: 978-9928-175-10-6

Fragment nga libri

E vështirë nuk do të thotë se dot pendohesh që ke mbetur shtatzënë. E vështirë nuk do të thotë se nuk do të bëhesh një nënë e shkëlqyer. Shtatzënia është e mrekullueshme: shumë e mrekullueshme. Gjithashtu është e mbushur me gëzim, kënaqësi, argëtim, çiltërsi dhe po: është e vështirë.

Reviews

Write a review

Shtatzenia dite pas dite, Susan Magee, Kara Nakisbendi

Shtatzenia dite pas dite, Susan Magee, Kara Nakisbendi

E vështirë nuk do të thotë se dot pendohesh që ke mbetur shtatzënë. E vështirë nuk do të thotë se nuk do të bëhesh një nënë e shkëlqyer. Shtatzënia është e mrekullueshme: shumë e mrekullueshme. Gjithashtu është e mbushur me gëzim, kënaqësi, argëtim, çiltërsi dhe po: është e vështirë.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)