Kategoritë

Botuesit

Autorët

Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip Shihe të plotë

Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip

Titulli: Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip
Origjinali: Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip
Gjinia: Fjalor
Autori: Luan Kaceli
Shtëpia botuese: Botime Ada
Fq. 338
Pesha: 0.382 kg
ISBN: 978-99943-961-5-3

Info shtesë

SKU001501

Disponueshëria: Ne gjendje

$7.32

Me ulje çmimi!

-20%

$9.15

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Fjalor themelor i gjuhes shqipe, Pavli Qesku

  Fjalor...


  Në këtë fjalor do të gjeni: • 11 mijë fjalë...

 • Fjalor, Termat juridike Evropiane, Pierre-Yves Monjal

  Fjalor,...


  Qëllimi kryesor i këtij fjalori termash...

 • Lufta italo - greke, diktatore e kuislinge, Arben Puto

  Lufta italo...


  Lajmi që Shqipëria i ka shpallur luftë Shteteve...

Titulli: Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip
Origjinali: Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip
Gjinia: Fjalor
Autori: Luan Kaceli
Shtëpia botuese: Botime Ada
Fq. 338
Pesha: 0.382 kg
ISBN: 978-99943-961-5-3