Kategoritë

Botuesit

Autorët

Lets Learn Albanian, A comprehensive Course of Albanian Shihe të plotë

Lets Learn Albanian, A comprehensive Course of Albanian

SKU000224

Disponueshëria: Ne gjendje

$45.07

Me ulje çmimi!

-20%

$56.34

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Dhelpra e Trojes, Ferit Lamaj

  Dhelpra e...


  Është privilegj për letërsinë e sotme shqiptare...

 • Masakra e Tivarit, Uran Butka

  Masakra e...


  Krimet me përmasa, implikime dhe pasoja...

 • Albanische Mythologie, Martin Mato

  Albanische...


  Die gesammelten Artikel in diesem Büchlein sind...

Titulli: Let's learn Albanian, A modern reference for Students, Teachers and Scholars (botimi i tretë)
Origjinali: Let's learn Albanian, A modern reference for Students, Teachers and Scholars
Gjinia: Metodë për mësimin e gjuhëve
Autoret: Batjar Bega, Sokol Bega
Shtëpia botuese: MediaPrint
Viti: 2011
Fq. 488
Pesha: 0.933 kg.
ISBN: 978-9928-08-029-5