Libra me ilustrime

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

I ri Ulje çmimi! Autobusi i drithërimave, Paul van Loon, libri i dytë Shfaq të madhe

Autobusi i drithërimave, Paul van Loon, libri i dytë

Produkt i ri

Nëse mendonit që pas Autobusit të Drithërimave 1 historia e Onovalit kishte përfunduar një herë e përgjithmonë ja ku vjen surpriza! Keni në duar Autobusin e Drithërimave 2. Ishte e pashmangshme.

Më shumë detaje

$9.02

-20%

$11.27

Më shumë informacione

Titulli: Autobusi i drithërimave, libri i dytë
Origjinali: De Griezelbus 2
Gjinia: Roman
Autori: Paul van Loon
Shqipëroi: Ilira Shurbani
Shtëpia botuese: Dituria
Viti: 2019
Fq. 236
Pesha: 0.301 kg.

Koment nga autori

Nëse mendonit që pas Autobusit të Drithërimave 1 historia e Onovalit kishte përfunduar një herë e përgjithmonë ja ku vjen surpriza! Keni në duar Autobusin e Drithërimave 2. Ishte e pashmangshme.

Onovali nuk më linte të qetë dhe lexuesit e mi, gjithnjë e më të shumtë, më kërkonin të shkruaja një libër tjetër për të. Nëse ky libër ju ka shkaktuar drithërima të tjera të këndshme (dhe nëse do të keni guximin ta bëni, pasi të keni lexuar tregimin I dashur shkrimtar), mund të më shkruani sërish.

Patjetër do të merrni një përgjigje, edhe pse do t’ju duhet të prisni ca kohë. Ju uroj gjumë të ëmbël - dhe pa makthe.

Reviews

Write a review

Autobusi i drithërimave, Paul van Loon, libri i dytë

Autobusi i drithërimave, Paul van Loon, libri i dytë

Nëse mendonit që pas Autobusit të Drithërimave 1 historia e Onovalit kishte përfunduar një herë e përgjithmonë ja ku vjen surpriza! Keni në duar Autobusin e Drithërimave 2. Ishte e pashmangshme.

Libra të ngjashëm