Kategoritë

Botuesit

Autorët

Aventurat e Capaculit, Dionis Bubani Shihe të plotë

Aventurat e Capaculit, Dionis Bubani

"Aventurat e Çapaculit" ka fituar çmimin e Shoqatës Mbarëkombëtare të Letërsisë për Fëmijë, 2001.

Info shtesë

SKU000577

Disponueshëria: Ne gjendje

$2.82

Me ulje çmimi!

-20%

$3.52

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Poku Camaroku, Loredan Bubani

  Poku...


  Titulli: Poku ÇamarokuOrigjinali: Poku...

 • Mbi krimin ne Ballkan, Ismail Kadare

  Mbi krimin...


  Lënda që përfshin ky libërth, në radhë të parë...

 • Princer dhe princesha, Vol. 1

  Princer dhe...


  Në këtë vëllim janë paraqitur përrallat:•...