Kategoritë

Botuesit

Autorët

Perralla me Princesha,me 7 mozaike (kopertine e trashe) Shihe të plotë

Perralla me Princesha,me 7 mozaike (kopertine e trashe)

Lexo përrallat dhe krijo figura me imazhe të ndryshme. Më shumë se një libër, një botë e mrekullueshme me fantazi dhe magji.

Info shtesë

Disponueshëria: Ne gjendje

$14.65

Me ulje çmimi!

-20%

$18.31

Titulli: Perralla me Princesha, me 7 mozaike (kopertine e trashe)
Origjinali: Perralla me Pricesha
Gjinia: Perralla
Shtëpia botuese: Damo
Fq. 16
Pesha: 1.047 kg
ISBN: 978-9951-642-28-6

Mbi librin

Lexo përrallat dhe krijo figura me imazhe të ndryshme. Më shumë se një libër, një botë e mrekullueshme me fantazi dhe magji. Përmbledhje e dy përrallave magjike: ‘’E bukura dhe Bisha’’ dhe ‘’Bukuroshja e Fjetur’’.