Kategoritë

Botuesit

Autorët

Grate e vogla, Louisa M. Alcott Shihe të plotë

Grate e vogla (pershtatje per femije), Louisa M. Alcott

Historia e tri motrave që sillen si të rritura dhe i bëhen krah familjes dhe atyre që janë në nevojë, i bën fëmijët t'i admirojnë dhe t'i kenë si shëmbëlltyrë vajzat Marsh.

Info shtesë

SKU001018

Disponueshëria: Në gjendje

$3.94

Me ulje çmimi!

-20%

$4.93

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Titulli: Gratë e vogla (përshtatje për fëmijë)
Origjinali: Little women
Gjinia: Roman
Autori: Louisa M. Alcott
Shqipëroi: Arben Nasi
Shtëpia botuese: Dituria
Viti: 2000
Fq. 56
Pesha: 0.071 kg
ISBN: 978-99927-31-45-1

Mbi librin

Historia e tri motrave që sillen si të rritura dhe i bëhen krah familjes dhe atyre që janë në nevojë, i bën fëmijët t'i admirojnë dhe t'i kenë si shëmbëlltyrë vajzat Marsh.