Libra me aventura

Information

Botuesit

Autorët

Ulje çmimi! Qeni - njeri i zgjidhur, Dav Pilkey, libri i dyte Shfaq të madhe

Qeni - njeri i zgjidhur, Dav Pilkey, libri i dyte

Produkt i ri

Lexuesit (e çdo moshe) do të gajasen nga fillimi në fund.

Më shumë detaje

Në gjendje

$11.27

-20%

$14.09

Më shumë informacione

Titulli: Qeni – njeri i zgjidhur, libri i dytë (kopertinë e trashë)
Origjinali: Dog man unleashed
Gjinia: Roman
Autori: Dav Pilkey
Shqipëroi: Anila Duka
Shtëpia botuese: Bota Shqiptare
Viti: 2018
Fq. 224
Pesha: 0.523 kg.
ISBN: 978-9928-00-279-2

Mbi librin

Në një kohë errësire dhe dëshpërimi...
Kur dolën ca zuzarë të rinj të çuditshëm...
Vetëm një polic me kokë qeni mund t'u bënte ballë!
Shko dhe kapi!!!

Komente mbi librin

"Të shkul gazit dhe origjinal."

School Library Journal

"Një kënaqësi e shfrenuar pa cak."

Booklist

"Lexuesit (e çdo moshe) do të gajasen nga fillimi në fund."

Publishers Weekly

Reviews

Write a review

Qeni - njeri i zgjidhur, Dav Pilkey, libri i dyte

Qeni - njeri i zgjidhur, Dav Pilkey, libri i dyte

Lexuesit (e çdo moshe) do të gajasen nga fillimi në fund.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)