Libra me aventura

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Qeni - njeri, Dav Pilkey, libri i pare Shfaq të madhe

Qeni - njeri, Dav Pilkey, libri i pare

Produkt i ri

Është libri më i bukur që është shkruar për ndonjë polic me kokë qeni.

Më shumë detaje

Në gjendje

$11.27

-20%

$14.09

Më shumë informacione

Titulli: Qeni – njeri, libri i parë (kopertinë e trashë)
Origjinali: Dog man
Gjinia: Roman
Autori: Dav Pilkey
Shqipëroi: Anila Duka
Shtëpia botuese: Bota Shqiptare
Viti: 2018
Fq. 240
Pesha: 0.551 kg.
ISBN: 978-9928-00-262-4

Mbi librin

Bëhuni gati për aksion...
Suspansë...
Romancë...
... dhe të qeshura!

"Është libri më i bukur që është shkruar për ndonjë polic me kokë qeni."

Stërgjyshja e Xhorxhit

"Qenka fantastik!"

Gjyshi i Haroldit

"Kam urryer çdo faqe!"

Zoti Krup

Reviews

Write a review

Qeni - njeri, Dav Pilkey, libri i pare

Qeni - njeri, Dav Pilkey, libri i pare

Është libri më i bukur që është shkruar për ndonjë polic me kokë qeni.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)