Kategoritë

Botuesit

Autorët

Guximtaret, Julian Clary Shihe të plotë

Guximtaret, Julian Clary

Zonja Guximtari bën kapele të jashtëzakonshme me bikerinat e vezëve dhe kockat e pulave.
Zoti Guximtari shkruan barsoleta për letrat e karameleve të Krishtlindjes dhe është shumë i dhënë pas rrëmimit nëpër koshat e plehrave.

Info shtesë

Disponueshëria: Në gjendje

$9.02

Me ulje çmimi!

-20%

$11.27

Titulli: Guximtarët
Origjinali: The bolds
Gjinia: Roman
Autori: Julian Clary
Shqipëroi: Elda Beta
Shtëpia botuese: Botart
Viti: 2016
Fq. 272
Pesha: 0.304 kg.
ISBN: 978-9928-219-19-0

Mbi librin

Zonja Guximtari bën kapele të jashtëzakonshme me bikerinat e vezëve dhe kockat e pulave.
Zoti Guximtari shkruan barsoleta për letrat e karameleve të Krishtlindjes dhe është shumë i dhënë pas rrëmimit nëpër koshat e plehrave.
Bobi është një voglush i pacipë, të cilin e shikon gjithë kohës duke vrapuar e duke brejtur këmbët e tavolinave.
Ndërsa Betit, e cila ka një të qeshur të çuditshme si kakarisje, i pëlqen të ndjekë të vëllain.