Kategoritë

Botuesit

Autorët

Shpata ne shkemb, Jeronim Stilton Shihe të plotë

Shpata ne shkemb, Jeronim Stilton

Gjithçka filloi me një shpatë misterioze brenda një shkëmbi... Vetëm Arturi mund ta nxirrte dhe të bëhej Mbreti i Kamelotit.

Info shtesë

Disponueshëria: Ne gjendje

$11.27

Me ulje çmimi!

-20%

$14.09

Titulli: Shpata ne shkemb (kopertine e trashe)
Origjinali: La spada nella roccia
Gjinia: Roman
Autori: Jeronim Stilton
Shqipëroi: Agim Doksani
Shtëpia botuese: Pegi
Viti: 2017
Fq. 220
Pesha: 0.375 kg
ISBN: 978-9928-248-27-5

Mbi librin

Gjithçka filloi me një shpatë misterioze brenda një shkëmbi... Vetëm Arturi mund ta nxirrte dhe të bëhej Mbreti i Kamelotit. Bashkë me të, Merlini, Lanseloti, dhe të tërë Kalorësit e Tryezës së Rrumbullakët do të përjetojnë aventura të jashtëzakonshme!
Një klasik i letërsisë i përshtatur lirshëm nga pena e Jeronim Stilton. I mbushur me ilustrime të shumta me ngjyra!