Libra me aventura

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Bota brilante e Tom Gejts, Liz Pichon Shfaq të madhe

Bota brilante e Tom Gejts, Liz Pichon

Produkt i ri

Unë jam Tom Gejts. Kur mësuesit e mi nuk i drejtojnë sytë e tyre të zgurdulluar nga unë, mua më pëlqen të vizatoj dhe të mendoj për mënyra të ndryshme se si të mërzis Delian. Mësuesit e mi mendojnë se jam i papërqendruar dhe më "mungon pikësynimi". Kjo është paksa e vrazhdë, sepse tani jam tejet i përqendruar për të zgjedhur se cilën biskotë duhet të ha fillimisht... mmm???

Më shumë detaje

Në gjendje

$9.02

-20%

$11.27

Më shumë informacione

Titulli: Bota brilante e Tom Gejts
Origjinali: The Brilliant World of Tom Gates
Gjinia: Roman, karikatura
Autori: Liz Pichon
Shqipëroi: Floreta Bruzia
Shtëpia botuese: Botart
Viti: 2015
Fq. 256
Pesha: 0.316 kg.
ISBN: 978-9928-116-85-7

Fragment nga libri

1. Motra ime, Delia.
2. Markus Meldru (që është një idiot i vërtetë).
3. Znj. Uashington që ka mustaqe (është shumë tunduese për të mos e parë).

Unë jam Tom Gejts. Kur mësuesit e mi nuk i drejtojnë sytë e tyre të zgurdulluar nga unë, mua më pëlqen të vizatoj dhe të mendoj për mënyra të ndryshme se si të mërzis Delian. Mësuesit e mi mendojnë se jam i papërqendruar dhe më "mungon pikësynimi". Kjo është paksa e vrazhdë, sepse tani jam tejet i përqendruar për të zgjedhur se cilën biskotë duhet të ha fillimisht... mmm???

Reviews

Write a review

Bota brilante e Tom Gejts, Liz Pichon

Bota brilante e Tom Gejts, Liz Pichon

Unë jam Tom Gejts. Kur mësuesit e mi nuk i drejtojnë sytë e tyre të zgurdulluar nga unë, mua më pëlqen të vizatoj dhe të mendoj për mënyra të ndryshme se si të mërzis Delian. Mësuesit e mi mendojnë se jam i papërqendruar dhe më "mungon pikësynimi". Kjo është paksa e vrazhdë, sepse tani jam tejet i përqendruar për të zgjedhur se cilën biskotë duhet të ha fillimisht... mmm???

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)