Libra gatimi

Information

Botuesit

Autorët

Ulje çmimi! Kuzhina e shpejte. 600 receta gatimi ne shqip Shfaq të madhe

Kuzhina e shpejte, 600 receta gatimi ne shqip, Durim Tace

SKU001351

Produkt i ri

600 receta të shpejta që përgatiten në 10-30 minuta.Ky vëllim përmbledh një përzgjedhje të pjatave që u bëjnë të mundur edhe më pak ekspertëve të realizojnë shpejt dhe me sukses gjellë të mrekullueshme.

Më shumë detaje

Nuk e kemi më këtë produkt në depo

$22.54

-20%

$28.17

Më shumë informacione

Titulli: Kuzhina e shpejtë, 600 receta të shpejta që përgatiten në 10-30 minuta
Origjinali: Kuzhina e shpejtë, 600 receta të shpejta që përgatiten në 10-30 minuta
Gjinia: Kuzhinë
Shqipëroi: Durim Taçe
Shtëpia botuese: Toena
Viti: 2007
Fq. 978
Pesha: 1.021 kg
ISBN: 978-99943-1-507-3

Mbi librin

600 receta të shpejta që përgatiten në 10-30 minuta.Ky vëllim përmbledh një përzgjedhje të pjatave që u bëjnë të mundur edhe më pak ekspertëve të realizojnë shpejt dhe me sukses gjellë të mrekullueshme.

Nga tradita italiane e gatimit, në pjatat klasike të repertorit ndërkombëtar, 600 receta të hartuara për të kënaqur kërkesat e atij që ka pak kohë për të gatuar. Nga antipastat tek ëmbëlsirat, çdo gatim ilustrohet dhe përshkruhet saktë hap pas hapi, me treguesin e kohës dhe shkallën e vështirësisë.

Reviews

Write a review

Kuzhina e shpejte, 600 receta gatimi ne shqip, Durim Tace

Kuzhina e shpejte, 600 receta gatimi ne shqip, Durim Tace

600 receta të shpejta që përgatiten në 10-30 minuta.Ky vëllim përmbledh një përzgjedhje të pjatave që u bëjnë të mundur edhe më pak ekspertëve të realizojnë shpejt dhe me sukses gjellë të mrekullueshme.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)