• Banner

Kalamajtë e pallatit tim, Bedri Dedja

450 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Kalamajtë e pallatit  tim

Origjinali: Kalamajtë e pallatit  tim

Gjinia: Edukativ

Autori: Bedri Dedja 

Shtëpia botuese: Botime  Nobel

Viti: 2020

Fq. 130

Pesha: 0.165 kg

ISBN: 978-608-4942-01-6

Ky libër është në gjuhën shqipe

Detajet e librit
Botime Nobel
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

A je i turpshëm, Nuria Roka

Le të flasim hapur! Kjo seri i nxit fëmijët të zbulojnë ndjenjat e tyre dhe të flasin hapur për gjërat që ata i shqetësojnë. Edhe fëmijët shumë të vegjël kanë shqetësimet, frikërat e tyre, prandaj këta libra janë shkruar dhe janë ilustruar veçanërisht për ta.

Çmimi 549 Lekë
More
Në gjendje

Botuesi: Te tjere

Plluq! Uji.

Në këtë libër fëmijët mësojnë për rëndësinë që ka uji për jetën e gjallesave: njerëzve, kafshëve, bimëve dhe ata do të zbulojnë mënyrat se si mund ta kursejnë ujin në shtëpitë e tyre.

Çmimi 550 Lekë
More
Në gjendje
Përshtypjet (0)