Libra edukativë

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Me quajne Aleksander Moisiu, Luan Rama, Semela Mero Shfaq të madhe

Me quajne Aleksander Moisiu, Luan Rama, Semela Mero

Produkt i ri

Isha në Vjenë. Isha shumë i ri dhe shumë i varfër, u jepja mësime private gjuhe pak njerëzve të cilët patën besim tek unë. Në të vërtetë, në atë kohë nuk kisha as idenë më të vogël se çfarë dëshiroja të bëhesha... Isha në kërkim të bukës së gojës, kisha uri të madhe e zorrët më këndonin në bark, kur rastësia e madhe më solli në Burgtheater si figurant....

Më shumë detaje

Në gjendje

$6.20

-20%

$7.75

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Më quajnë Aleksandër Moisiu
Gjinia: Libër edukativ
Autori: Luan Rama, Semela Mero
Shtëpia botuese: Albas
Viti: 2016
Fq. 64
Pesha: 0.166 kg.
ISBN: 978-9928-02-808-2

Fragment nga libri

Isha në Vjenë. Isha shumë i ri dhe shumë i varfër, u jepja mësime private gjuhe pak njerëzve të cilët patën besim tek unë. Në të vërtetë, në atë kohë nuk kisha as idenë më të vogël se çfarë dëshiroja të bëhesha... Isha në kërkim të bukës së gojës, kisha uri të madhe e zorrët më këndonin në bark, kur rastësia e madhe më solli në Burgtheater si figurant....

Reviews

Write a review

Me quajne Aleksander Moisiu, Luan Rama, Semela Mero

Me quajne Aleksander Moisiu, Luan Rama, Semela Mero

Isha në Vjenë. Isha shumë i ri dhe shumë i varfër, u jepja mësime private gjuhe pak njerëzve të cilët patën besim tek unë. Në të vërtetë, në atë kohë nuk kisha as idenë më të vogël se çfarë dëshiroja të bëhesha... Isha në kërkim të bukës së gojës, kisha uri të madhe e zorrët më këndonin në bark, kur rastësia e madhe më solli në Burgtheater si figurant....

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)