Libra edukativë

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Teste dhe me tej ne matematiken 2, Ahmet Borici Shfaq të madhe

Teste dhe me tej ne matematiken 2, Ahmet Borici

2272

Produkt i ri

Në gjendje

$3.38

-20%

$4.23

Më shumë informacione

Titulli: Teste dhe më tej në matematikën 2
Origjinali: Teste dhe më tej në matematikën 2
Gjinia: Tekst ndihmës për nxënësit e klasës së dytë
Autori: Ahmet Boriçi
Shtëpia botuese: Camaj – Pipaj
Viti: 2005
Fq. 96
Pesha: 0.169 kg
ISBN: 978-99927-34-27-1

Reviews

Write a review

Teste dhe me tej ne matematiken 2, Ahmet Borici

Teste dhe me tej ne matematiken 2, Ahmet Borici

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)