• Banner

Dëshpërimi ynë i madh, Baris Biçakçi

Bashkëjetesa e paqtë e dy beqarëve, Enderit dhe Çetinit, tronditet kur ata marrin në shtëpi, në mirëbesim, motrën e shokut të tyre. Miqësia tridhjetëvjeçare fillon të kriset pak nga pak nga prania e Nihalit, një vajze në dukje të qetë e të tërhequr.

700 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Dëshpërimi ynë i madh
Origjinali: Bizim büyük çaresizliğimiz
Gjinia: Roman
Autori: Baris Biçakçi
Shqipëroi: Xhaferr Rakipllari
Shtëpia botuese: Living
Viti: 2019
Fq. 164
Pesha: 0.225 kg
ISBN: 978-9928-216-68-7
Ky libër është në gjuhën shqipe

Mbi librin

Trekëndësh dashurie
Bashkëjetesa e paqtë e dy beqarëve, Enderit dhe Çetinit, tronditet kur ata marrin në shtëpi, në mirëbesim, motrën e shokut të tyre. Miqësia tridhjetëvjeçare fillon të kriset pak nga pak nga prania e Nihalit, një vajze në dukje të qetë e të tërhequr.
Nihali duket se po lufton me traumën e humbjes së prindërve në një aksident me makinë, por nuk kalon shumë dhe ajo del nga gjendja e depresionit. Sakaq, dy djemtë zbulojnë tek ajo një grua të re, energjike dhe plot sharm. Enderi dhe Çetini kthehen në engjëjt e saj mbrojtës dhe ajo duket se e pëlqen shoqërinë e tyre.
Ç’i bëri dy shokët të pranonin një student në shtëpinë e tyre? Sa do të ndikojë shija e Enderit për letërsinë dhe humori i hollë i Çetinit në jetën e saj? A do të ketë zgjidhje trekëndëshi i tyre i dashurisë?

Detajet e librit
4 libra të tjera në këtë kategori:
Përshtypjet (0)