Kategoritë

Botuesit

Autorët

Xhim Kopsa dhe trembedhjete te terbuarit, Michael Ende Shihe të plotë

Xhim Kopsa dhe trembedhjete te terbuarit, Michael Ende

Ky është libri i dytë i aventurave të Xhim Kopsës dhe Lukas makinistit, për të cilët asnjë mal nuk është shumë i lartë, asnjë mur i pakalueshëm, asnjë rrugë tepër e gjatë kur bëhet fjalë për të arritur qëllimet që i kanë vënë vetes.

Info shtesë

SKU000066

Disponueshëria: Ne gjendje

$8.45

Me ulje çmimi!

-20%

$10.56

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Utopia, Thomas More

  Utopia,...


  Tomas Mori ishte filozofi i parë që, duke...

 • Ali Pashe Tepelena, Sabri Godo

  Ali Pashe...


  Në hyrje të këtij romani, autori i tij thotë:...

 • Piramida, Ismail Kadare

  Piramida,...


  Arkeolog i diktaturës, Kadareja zbërthen...

Titulli: Xhim Kopsa dhe trembëdhjetë të tërbuarit
Origjinali: Jim Knopf und die Wilde 13
Gjinia: Roman
Autori: Michael Ende
Shqipëroi: Sokol Miçi
Shtëpia botuese: Dudaj
Vitit: 2004
Fq. 264
Pesha: 0.293 kg
ISBN: 978-99943-33-01-1

Mbi librin

Ky është libri i dytë i aventurave të Xhim Kopsës dhe Lukas makinistit, për të cilët asnjë mal nuk është shumë i lartë, asnjë mur i pakalueshëm, asnjë rrugë tepër e gjatë kur bëhet fjalë për të arritur qëllimet që i kanë vënë vetes.