Kategoritë

Botuesit

Autorët

 Nje shoqe per koke, Gilbert Delahaye, Marcel Marlier Shihe të plotë

Nje shoqe per koke, Gilbert Delahaye, Marcel Marlier

Disponueshëria: Ne gjendje

$9.02

Me ulje çmimi!

-20%

$11.27

Titulli: Nje shoqe per koke, vol.4 (kopertine e trashe)
Origjinali: Un amie pour la via!
Gjinia: Roman
Autori: Gilbert Delahaye, Marcel Marlier
Shqipëroi: Tereza Babasuli
Shtëpia botuese: Pegi
Viti: 2017
Fq. 105
Pesha: 0.528 kg
ISBN: 978-9928-248-25-1


Mbi librin

Ky libër përmban pesë tregime:
1. Martina është sëmurë
2. Martina gatuan
3. Martina shkon në shkollë
4. Martina mbron natyrën
5. Martina dhe princi misterioz