Kategoritë

Botuesit

Autorët

Nga njera surprise tek tjetra, Gilbert Delahaye, Marcel Marlier Shihe të plotë

Nga njera surprise tek tjetra, Gilbert Delahaye, Marcel Marlier

Disponueshëria: Ne gjendje

$9.02

Me ulje çmimi!

-20%

$11.27

Titulli: Nga njera surprise tek tjetra, vol.3 (kopertine e trashe)
Origjinali: De surprise en surprise!
Gjinia: Roman
Autori: Gilbert Delahaye, Marcel Marlier
Shqipëroi: Tereza Babasuli
Shtëpia botuese: Pegi
Viti: 2017
Fq. 105
Pesha: 0.514 kg
ISBN: 978-9928-248-24-4

Mbi librin

Ky libër përmban pesë tregime:
1. Martina dhe aksidenti
2. Martina dhe surpriza
3. Martina ka një fqinjë të çuditshme
4. Martina dhe fantazmat qesharake
5. Martina dhe dhurata e datëlindjes