Kategoritë

Botuesit

Autorët

Shtateshja e fshehte, Ku ndodhet Shtateshja e fshehte?, Enid Blyton Shihe të plotë

Shtateshja e fshehte, Ku ndodhet Shtateshja e fshehte?, Enid Blyton

Titulli: Shtateshja e fshehte, Ku ndodhet Shtateshja e fshehte?
Origjinali: Where are the Secret Seven?
Gjinia: Roman
Autori: Enid Blyton
Shqipëroi: Elvi Sidheri
Shtëpia botuese: Damo
Viti: 2017
Fq. 72
Pesha: 0.127 kg
ISBN: 978-9951-642-76-7

Info shtesë

Disponueshëria: Ne gjendje

$5.52

Me ulje çmimi!

-20%

$6.90

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Titulli: Shtateshja e fshehte, Ku ndodhet Shtateshja e fshehte?
Origjinali: Where are the Secret Seven?
Gjinia: Roman
Autori: Enid Blyton
Shqipëroi: Elvi Sidheri
Shtëpia botuese: Damo
Viti: 2017
Fq. 72
Pesha: 0.127 kg
ISBN: 978-9951-642-76-7

Mbi librin

Një qasje shumë e mirë për lexuesit e rinj, si dhe një mënyrë tepër e ngazëllyese për t’i shijuar tregimet klasike nga ana e ithtarëve të Enid Blyton.
‘’Kur Shtatëshja e fshehtë shkon të vizitojë një shtëpi fantazmash, ata zbulojnë se shtëpia nuk është aspak e zbrazët. Shpejt, do të mbeten në kurth brenda saj. Si do t’ia bëjnë për të shpëtuar vallë?’’