Kategoritë

Botuesit

Autorët

Shtateshja e fshehte, Nje pasdite me shtateshen e fshehte, Enid Blyton Shihe të plotë

Shtateshja e fshehte, Nje pasdite me shtateshen e fshehte, Enid Blyton

Titulli: Shtateshja e fshehte, Nje pasdite me shtateshen e fshehte
Origjinali: An afternoon with Secret Seven
Gjinia: Roman
Autori: Enid Blyton
Shqipëroi: Elvi Sidheri
Shtëpia botuese: Damo
Viti: 2017
Fq. 77
Pesha: 0.137 kg
ISBN: 978-9951-642-74-3

Info shtesë

Disponueshëria: Ne gjendje

$5.52

Me ulje çmimi!

-20%

$6.90

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Titulli: Shtateshja e fshehte, Nje pasdite me shtateshen e fshehte
Origjinali: An afternoon with Secret Seven
Gjinia: Roman
Autori: Enid Blyton
Shqipëroi: Elvi Sidheri
Shtëpia botuese: Damo
Viti: 2017
Fq. 77
Pesha: 0.137 kg
ISBN: 978-9951-642-74-3

Mbi librin

Një qasje shumë e mirë për lexuesit e rinj, si dhe një mënyrë tepër e ngazëllyese për t’i shijuar tregimet klasike nga ana e ithtarëve të Enid Blyton.
‘’Piteri po drejton stendën e lojës së rrathëve në panair, por atëherë kur Fredi i ofron atij një kalërim me poni, ai nuk mundet t’i bëjë dot ballë tundimit. Por kur Piteri kthehet nga stenda, Skamperi, si dhe të hollat, janë zhdukur pa lënë gjurmë. Çfarë ka ndodhur vallë?’’