Letërsia për fëmijë

Information

Botuesit

Autorët

Shtateshja e fshehte, Aventura rruges per ne shtepi, Enid Blyton

Produkt i ri

Titulli: Shtateshja e fshehte, Aventura rruges per ne shtepi
Origjinali: Adventure on the way home
Gjinia: Roman
Autori: Enid Blyton
Shqipëroi: Elvi Sidheri
Shtëpia botuese: Damo
Viti: 2017
Fq. 79
Pesha: 0.139 kg
ISBN: 978-9951-642-73-6

Më shumë detaje

Ne gjendje

$5.52

-20%

$6.90

Më shumë informacione

Titulli: Shtateshja e fshehte, Aventura rruges per ne shtepi
Origjinali: Adventure on the way home
Gjinia: Roman
Autori: Enid Blyton
Shqipëroi: Elvi Sidheri
Shtëpia botuese: Damo
Viti: 2017
Fq. 79
Pesha: 0.139 kg
ISBN: 978-9951-642-73-6

Mbi librin

Një qasje shumë e mirë për lexuesit e rinj, si dhe një mënyrë tepër e ngazëllyese për të shijuar tregimet klasike nga ana e ithtarëve të Enid Blyton.
‘’Ka plasur një grindje e madhe, dhe Shtatëshja e shndërron në misionin e vet ndaljen e saj para se dikush të dëmtohet seriozisht. Po c’të jetë duke ndodhur vallë me të vërtetë mes atyre njerëzve të acaruar?’’

Reviews

Write a review

Shtateshja e fshehte, Aventura rruges per ne shtepi, Enid Blyton

Shtateshja e fshehte, Aventura rruges per ne shtepi, Enid Blyton

Titulli: Shtateshja e fshehte, Aventura rruges per ne shtepi
Origjinali: Adventure on the way home
Gjinia: Roman
Autori: Enid Blyton
Shqipëroi: Elvi Sidheri
Shtëpia botuese: Damo
Viti: 2017
Fq. 79
Pesha: 0.139 kg
ISBN: 978-9951-642-73-6

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)