Letërsia për fëmijë

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Peseshja e Famshme, Nje pasdite e ploget, Enid Blyton

Produkt i ri

Bën kaq shumë vapë, Pesëshja po kalon një pasdite të plogët… por banda e fëmijëve  nuk arrin të shijojë paqen dhe qetësinë që kishin imagjinuar!

Më shumë detaje

Ne gjendje

$5.52

-20%

$6.90

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Peseshja e Famshme, Nje pasdite e ploget
Origjinali: A lazy afternoon
Gjinia: Roman
Autori: Enid Blyton
Shqipëroi: Elvi Sedheri
Shtëpia botuese: Damo
Viti: 2017
Fq. 79
Pesha: 0.139 kg
ISBN: 978-9951-642-71-2


Mbi librin

Bën kaq shumë vapë, Pesëshja po kalon një pasdite të plogët… por banda e fëmijëve nuk arrin të shijojë paqen dhe qetësinë që kishin imagjinuar!
Çfarë kanë ndërmend të bëjnë burrat me motoçikletë? A mund t’i ndalë dot ata dikush?

Reviews

Write a review

Peseshja e Famshme, Nje pasdite e ploget, Enid Blyton

Peseshja e Famshme, Nje pasdite e ploget, Enid Blyton

Bën kaq shumë vapë, Pesëshja po kalon një pasdite të plogët… por banda e fëmijëve  nuk arrin të shijojë paqen dhe qetësinë që kishin imagjinuar!

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)