Kategoritë

Botuesit

Autorët

Komploti boteror, Nikola M. Nikolov Shihe të plotë

Komploti boteror, Nikola M. Nikolov

Një libër i shumë debatuar që ngre akuza për ekzistencën e një komploti botëror përgjegjës për të gjitha fatkeqësitë që njerëzimi ka përjetuar në dyqind vitet e fundit dhe që drejtohet nga një grusht familjes super të pasura. 

Info shtesë

SKU000868

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$7.89

Me ulje çmimi!

-20%

$9.86

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Titulli: Komploti botëror
Autori: Nikola M. Nikolov
Gjinia: Konspiracion
Shqipëroi: Hamdi Iliazi
Shtëpia Botuese: Tetovë
Viti: 2004
Fq. 216
Pesha: 0.218 kg

Mbi librin

Një libër i shumë debatuar që ngre akuza për ekzistencën e një komploti botëror përgjegjës për të gjitha fatkeqësitë që njerëzimi ka përjetuar në dyqind vitet e fundit dhe që drejtohet nga një grusht familjes super të pasura.