Klasikët

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Shkelqimi dhe mjerimi i kurtizaneve, Honore de Balzak Shfaq të madhe

Shkelqimi dhe mjerimi i kurtizaneve, Honore de Balzak

SKU000502

Produkt i ri

Titulli: Shkëlqimi dhe mjerimi i kurtizaneve
Gjinia: Roman
Autori: Honore dë Balzak
Shqipëroi: Sotir Caci
Shtëpia botuese: OMSCA-1
Viti: 2007
fq. 464
Pesha: 0.58 kg.

 

Më shumë detaje

Nuk e kemi më këtë produkt në depo

$13.52

-20%

$16.90

Më shumë informacione

Titulli: Shkëlqimi dhe mjerimi i kurtizaneve
Gjinia: Roman
Autori: Honore dë Balzak
Shqipëroi: Sotir Caci
Shtëpia botuese: OMSCA-1
Viti: 2007
fq. 464
Pesha: 0.58 kg.

 

Reviews

Write a review

Shkelqimi dhe mjerimi i kurtizaneve, Honore de Balzak

Shkelqimi dhe mjerimi i kurtizaneve, Honore de Balzak

Titulli: Shkëlqimi dhe mjerimi i kurtizaneve
Gjinia: Roman
Autori: Honore dë Balzak
Shqipëroi: Sotir Caci
Shtëpia botuese: OMSCA-1
Viti: 2007
fq. 464
Pesha: 0.58 kg.

 

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)