Klasikët

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Njerez te varfer, Endrra e xhaxhait, Fjodor Mihajllovic Dostojevski Shfaq të madhe

Njerez te varfer, Endrra e xhaxhait, Fjodor Mihajllovic Dostojevski

Produkt i ri

Dy romane të shkurtër, në dukje të kundërt me njëri-tjetrin, por ka një fill që i bashkon të dy; i pari me një romantizëm shpërthyes e pasionant, të deklaruar dhe të dëshiruar; i dyti me një romantizëm të brendshëm epik, tronditës...

Më shumë detaje

Ne gjendje

$13.52

-20%

$16.90

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Njerëz të varfër, Ëndrra e xhaxhait
Gjinia: Roman
Autori: Fjodor Mihajlloviç Dostojevski
Shqipëroi: Jorgji Doksani
Shtëpia botuese: Uegen
Viti: 2012
Fq. 326
Pesha: 0.401 kg.
ISBN: 978-99927-54-20-0

Mbi librin

Dy romane të shkurtër, në dukje të kundërt me njëri-tjetrin, por ka një fill që i bashkon të dy; i pari me një romantizëm shpërthyes e pasionant, të deklaruar dhe të dëshiruar; i dyti me një romantizëm të brendshëm epik, tronditës...

Reviews

Write a review

Njerez te varfer, Endrra e xhaxhait, Fjodor Mihajllovic Dostojevski

Njerez te varfer, Endrra e xhaxhait, Fjodor Mihajllovic Dostojevski

Dy romane të shkurtër, në dukje të kundërt me njëri-tjetrin, por ka një fill që i bashkon të dy; i pari me një romantizëm shpërthyes e pasionant, të deklaruar dhe të dëshiruar; i dyti me një romantizëm të brendshëm epik, tronditës...

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)