• Banner

  • Çmim i zbritur
Gra te vogla, Luiza Mei Alkot, pershtatur per femije
  • Gra te vogla, Luiza Mei Alkot, pershtatur per femije

Gra te vogla, Luiza Mei Alkot, pershtatur per femije

560 Lekë
476 Lekë Ruaj 15%
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Gra të vogla, përshtatur për fëmijë
Origjinali: Piccole donne
Gjinia: Roman
Autori: Luiza Mei Alkot
Shqipëroi: Lejbjana Hyseni
Shtëpia botuese: Albas
Viti: 2018
Fq. 80
Pesha: 0.146 kg.
ISBN: 978-9928-282-11-8

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: OMSCA-1

Vajza e Historive, L. M. Montgomery

(0)

Sara Stenli është një vajzë vetëm katërmbëdhjetë vjeç, por ajo mund të rrëfejë tregime me një zë magjepsës aq të pastër e aq të gjallë, sa mund të shkrijë një zemër prej guri, që nuk mund t’u rezistosh së dëgjuari, të cilat të zhvillojnë imagjinatën dhe njëkohësisht të prekin thellësisht ndjenjat.

Çmimi 595 Lekë Çmimi i zakonshëm 700 Lekë
More
Në gjendje
chat Përshtypjet (0)