Klasikët për fëmijët

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Princi i lumtur dhe perralla te tjera, Oscar Wilde Shfaq të madhe

Princi i lumtur dhe perralla te tjera, Oscar Wilde

Produkt i ri

Seria e klasikëve për fëmijë vjen e re dhe e freskët, përmes titujve, si Princi i vogël, Piter Pani, Aventurat e Pinokut, Bëmat e Lizës në botën e çudirave, Pipi Çorapegjata, Princi i lumtur dhe përralla të tjera, Zemër.

Më shumë detaje

Në gjendje

$9.58

-20%

$11.97

Më shumë informacione

Titulli: Princi i lumtur dhe përralla të tjera(kopertinë e trashë)
Origjinali: The happy prince and other stories
Gjinia: Roman
Autori: Oscar Wilde
Shtëpia botuese: Albas
Viti: 2015
Fq. 168
Pesha: 0.301 kg.
ISBN: 978-9928-02-795-5

Mbi librin

Seria e klasikëve për fëmijë vjen e re dhe e freskët, përmes titujve, si Princi i vogël, Piter Pani, Aventurat e Pinokut, Bëmat e Lizës në botën e çudirave, Pipi Çorapegjata, Princi i lumtur dhe përralla të tjera, Zemër.

Këto vepra, shumë të njohura nga lexuesi i vogël, vijnë të përkthyera nga veprat origjinale dhe janë shoqëruar me ilustrime të këndshme. Shoqëria me personazhet e tyre do të jetë një kënaqësi e vërtetë për ju.

Reviews

Write a review

Princi i lumtur dhe perralla te tjera, Oscar Wilde

Princi i lumtur dhe perralla te tjera, Oscar Wilde

Seria e klasikëve për fëmijë vjen e re dhe e freskët, përmes titujve, si Princi i vogël, Piter Pani, Aventurat e Pinokut, Bëmat e Lizës në botën e çudirave, Pipi Çorapegjata, Princi i lumtur dhe përralla të tjera, Zemër.

Libra të ngjashëm

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)