Klasikët për fëmijët

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Princi i vogel, Antoine de Saint - Exupery Shfaq të madhe

Princi i vogel, Antoine de Saint - Exupery

Produkt i ri

Një histori që nuk njeh kohë, kushtuar të gjithë fëmijëve: fëmijë të sotëm, atyre që kanë qenë dikur dhe atyre që nuk do të rreshtin kurrë së qeni të tillë...

Më shumë detaje

Në gjendje

$6.76

-20%

$8.45

Më shumë informacione

Titulli: Princi i vogël
Origjinali: Le petit prince
Gjinia: Roman
Autori: Antoine de Saint - Exupéry
Shqipëroi: Diana Çuli
Shtëpia botuese: Dituria
Viti: 2017
Fq. 104
Pesha: 0.218 kg.
ISBN: 978-9928-217-63-9

Mbi librin

Një histori që nuk njeh kohë, kushtuar të gjithë fëmijëve: fëmijë të sotëm, atyre që kanë qenë dikur dhe atyre që nuk do të rreshtin kurrë së qeni të tillë...

Princi i vogël është sot libri më i përkthyer nga gjuha frënge. Me një hijeshi të pazakontë, ai rrëfen historinë e një djaloshi, që lë planetin e tij të vogël për të udhëtuar nëpër botë, duke njohur sjelljet tekanjoze të të rriturve përmes një sërë takimesh të jashtëzakonshme...

Një libër që fiton zemrat e fëmijëve me historinë e thjeshtë, por plot me mesazhe të thella e të larmishme për të gjithë.

Reviews

Write a review

Princi i vogel, Antoine de Saint - Exupery

Princi i vogel, Antoine de Saint - Exupery

Një histori që nuk njeh kohë, kushtuar të gjithë fëmijëve: fëmijë të sotëm, atyre që kanë qenë dikur dhe atyre që nuk do të rreshtin kurrë së qeni të tillë...

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)