Klasikët për fëmijët

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Princi dhe i varfri, Mark Twain, pershtatje per femije Shfaq të madhe

Princi dhe i varfri, Mark Twain, pershtatje per femije

Produkt i ri

Nuk e kemi më këtë produkt në depo

$2.26

-20%

$2.82

Më shumë informacione

Titulli: Princi dhe i varfri, përshtatje për fëmijë
Origjinali: The Prince and the Pauper
Gjinia: Roman
Autori: Mark Twain
Shqipëroi: Maqo Afezolli
Shtëpia botuese: Extra
Viti: 2014
Fq. 80
Pesha: 0.094 kg.
ISBN: 978-99927-36-16-X

Reviews

Write a review

Princi dhe i varfri, Mark Twain, pershtatje per femije

Princi dhe i varfri, Mark Twain, pershtatje per femije

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)