Kategoritë

Botuesit

Autorët

Art & Trashegimi, Tirana Shihe të plotë

Art & Trashegimi, Tirana

2432

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$16.90

Me ulje çmimi!

-20%

$21.13

libërNga (sasia)Ulja
Art & Trashegimi, Tirana3 --$21.12

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Shqiptaret midis Perendimit dhe Lindjes, Eqrem Cabej

  Shqiptaret...


  Kjo ese e përmbledhur mbi letërsinë dhe...

 • Robi i manive, Timo Flloko

  Robi i...


  Orët e gjata vonë përcjell,Gjumin mposht në...

 • Vepra e plote e Ismail Kadare

  Vepra e...


  Opusi i tanishëm, që i paraqitet publikut...

Titulli: Art & Trashëgimi, Dossier Tirana, Rikthimi i Muzave/ The return of the Muses
Origjinali: Art & Trashëgimi, Dossier Tirana, Rikthimi i Muzave/ The return of the Muses
Gjinia: Revistë kulturore (dygjuhëshe)
Shtëpia botuese: Argjiro
Viti: 2012
Fq. 184
Pesha: 1.231 kg.
ISBN: 978-9928-14-40-41