• Banner

Spanjishtja ne udhetim (me shqiptim), Luan Kaceli
  • Spanjishtja ne udhetim (me shqiptim), Luan Kaceli

Spanjishtja ne udhetim (me shqiptim), Luan Kaceli

SKU001494
Titulli: Spanjishtja në udhëtim (me shqiptim)Fjalor praktik xhepiAutori: Luan Kaceli

Zbritja në sasi

Sasia Zbritja për njësi Ju kurseni
3 395 Lekë Deri në 1 185 Lekë
400 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi
Titulli: Spanjishtja në udhëtim (me shqiptim)Fjalor praktik xhepiAutori: Luan KaceliShtëpia botuese: Botime VllamasiFq. 322Pesha: 0.18 kgISBN: 978-99956-814-1-8
Detajet e librit
Te tjere
SKU001494
3 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: EDFA Botime

Fjalor Shqip-Spanjisht, Ivzi Koçi, Kristofor Ndreu

(0)

Ky fjalor ofron:  •Rreth 20 000 fjalë dhe shprehje nga më të përdorshmet në gjuhën letrare shqipe.  • Ndihmon për të komunikuar me lehtësi në jetën e përditshme.  • Përmban terma nga më kryesoret të shkencës, artit e të profesioneve të ndryshme.  • I përshtatshëm për tu mbajtur me vete kudo.

Çmimi 1 100 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)