Kategoritë

Botuesit

Autorët

Arti i kardiokirurgjise, Edvin Prifti Shihe të plotë

Arti i kardiokirurgjise, Edvin Prifti

SKU001010

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$14.08

Me ulje çmimi!

-20%

$17.60

Titulli: Arti i kardiokirurgjisë, guidë praktike për shëndetin e zemrës dhe trajtimin kirurgjikal
Origjinali: Arti i kardiokirurgjisë, guidë praktike për shëndetin e zemrës dhe trajtimin kirurgjikal
Gjinia: Mjekësi
Autori: Edvin Prifti
Shtëpia botuese: Dituria
Viti: 2005
Fq. 408
Pesha: 0.441 kg.
ISBN: 978-9992-7-31-09-5