Kategoritë

Botuesit

Autorët

Dhembet e medhenj te gomarit Zilko, Edi Gogu Shihe të plotë

Dhembet e medhenj te gomarit Zilko, Edi Gogu

Botimet Living prezantojnë "Dhëmbët e mëdhenj të gomarit Zilko", një përmbledhje me përralla dhe tregime të zgjedhura nga autorja aq e dashur e librave për fëmijë, Edi Gogu. Histori sa argëtuese, aq edhe edukative... shoqëruar me ilustrime nga më të bukurat e lozonjaret, për të kënaqur shijet e të vegjëlve tuaj.

Info shtesë

Disponueshëria: Në gjendje

$5.63

Me ulje çmimi!

-20%

$7.04

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Kush e sundon boten?, Jim Marrs

  Kush e...


  Po ju jap një paralajmërim. Po qe se jeni...

 • Aventurat e Capaculit, Dionis Bubani

  Aventurat e...


  "Aventurat e Çapaculit" ka fituar çmimin e...

 • Rosaku shemtaraku, liber me formuese

  Rosaku...


  Titulli: Rosaku shëmtaraku - Libër me...

Titulli: Dhëmbët e mëdhenj të gomarit Zilko
Gjinia: Përralla
Autori: Edi Gogu
Shtëpia botuese: Living
Viti: 2018
Fq. 60
Pesha: 0.192 kg.
ISBN: 978-9928-21-63-59

Mbi librin

Botimet Living prezantojnë "Dhëmbët e mëdhenj të gomarit Zilko", një përmbledhje me përralla dhe tregime të zgjedhura nga autorja aq e dashur e librave për fëmijë, Edi Gogu. Histori sa argëtuese, aq edhe edukative... shoqëruar me ilustrime nga më të bukurat e lozonjaret, për të kënaqur shijet e të vegjëlve tuaj.