Kategoritë

Botuesit

Autorët

Iluzionologjia, Enciklopedi per femije Shihe të plotë

Iluzionologjia, Enciklopedi per femije

Doni të çuditeni, të shtangeni e të mbeteni pa fjalë? Dëshironi të mësoni të fshehtat e magjistarëve të mëdhenj të kohëve të shkuara? Doni të kuptoni të vërtetën që fshihet pas iluzioneve më të famshme në botë?

Info shtesë

Disponueshëria: Në gjendje

$28.17

Me ulje çmimi!

-20%

$35.21

Titulli: Iluzionologjia, shkenca e fshehtë e magjisë (kopertinë e trashë)
Gjinia: Enciklopedi për fëmijë
Shtëpia botuese: Aeditions
Viti: 2015
Fq. 28
Pesha: 0.909 kg.
ISBN: 978-9928-4160-6-3

Fragment nga libri

Doni të çuditeni, të shtangeni e të mbeteni pa fjalë? Dëshironi të mësoni të fshehtat e magjistarëve të mëdhenj të kohëve të shkuara? Doni të kuptoni të vërtetën që fshihet pas iluzioneve më të famshme në botë?

Atëherë mos kuturisni më tej. Në këtë libër është përmbledhur dija e mjeshtrave të shquar. Hidhuni një sy dhe përvetësoni me kujdes këto të fshehta. Brenda çdo misteri fshihet magjia.

Albert D. Shafer, 1915