Kategoritë

Botuesit

Autorët

Piratologjia, Enciklopedi per femije Shihe të plotë

Piratologjia, Enciklopedi per femije

Sot, tok me një këshill, vendosa të gjurmoj këmba - këmbës dhe të kap Arabela Drumondin, një pirate të pashoqe për nga ligësitë. Një qenie vdekjeprurëse për këdo që i del përpara.

Info shtesë

SKU001778

Disponueshëria: Ne gjendje

$28.17

Me ulje çmimi!

-20%

$35.21

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Carli dhe fabrika e Cokollatave, Roald Dahl

  Carli dhe...


  Keni dëgjuar për Biletat e Arta? Po për...

 • Shtepia magjike mbi peme 3, Mumiet ne mengjes, Mary Pope Osborne

  Shtepia...


  Xheku dhe Ani nuk kanë nevojë për ndonjë mumie...

 • Harry Potter dhe Urdhri i Feniksit, J.K. Rowling

  Harry Potter...


  Lordi Fluronvdekje është kthyer. Çfarë do të...

Titulli: Piratologjia
Origjinali: Pirateology
Gjinia: Enciklopedi për fëmijë
Autori: Autorë të ndryshëm
Shqipëroi: Vigjil Muçi
Shtëpia botuese: Aeditions
Viti: 2010
Fq. 31
Pesha: 0.93 kg
ISBN: 978-99943-94-49-4

Mbi librin

Sot, tok me një këshill, vendosa të gjurmoj këmba - këmbës dhe të kap Arabela Drumondin, një pirate të pashoqe për nga ligësitë. Një qenie vdekjeprurëse për këdo që i del përpara.

Kapiteni Uilliam Luber, 13 shtator 1723