Kategoritë

Botuesit

Autorët

Atlas per femije - Bota e Kafsheve Shihe të plotë

Atlas per femije - Bota e Kafsheve

Kafshët popullojnë çdo cep të Tokës. Ato zgjedhin për të jetuar vendin që u siguron ushqim dhe mbrojtje. Në këtë libër do të zbulosh se kafshët mund t’i hasësh në çdo mjedis. Gjthashtu do të mësosh për zakonet e tyre dhe kuriozitete të ndryshme.

Info shtesë

SKU001563

Disponueshëria: Ne gjendje

$11.27

Me ulje çmimi!

-20%

$14.09

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Titulli: Atlas për fëmijë - Bota e Kafshëve
Origjinali: Atlas për fëmijë - Bota e Kafshëve
Gjinia: Atlas
Shqipëroi: Aida Mone
Shtëpia botuese: Aeditions
Viti: 2010
fq. 45
Pesha: 0.85 kg
ISBN: 978-99943-94-40-1

Mbi librin

Kafshët popullojnë çdo cep të Tokës. Ato zgjedhin për të jetuar vendin që u siguron ushqim dhe mbrojtje. Në këtë libër do të zbulosh se kafshët mund t'i hasësh në çdo mjedis. Gjthashtu do të mësosh për zakonet e tyre dhe kuriozitete të ndryshme.