Referenca: 2804

Gruaja e fotografit, Enkelejd Lamaj (ebook falas)

Përshtypje(t): 0

"Historia e gruas së fotografit” është emri me të cilin e njohin të gjithë, ato pak herë që e përdorin, por, në të vërtetë, ajo është edhe historia e vetë fotografit, ose më saktë, është historia e teorisë së tij mbi rëndësinë e gjërave të vogla.

Çmimi 0,00 Lekë
More
Në gjendje

Referenca: SKU000001

Botuesi: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Përshtypje(t): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Çmimi 700,00 Lekë
More
Në gjendje

Referenca: SKU001740

Botuesi: UET Press

Enver Hoxha, Blendi Fevziu

Përshtypje(t): 0

Për shumë vite me radhë Enver Hoxha i imponoi historisë versionin e tij. Ai rezulton i paturpshëm për t'i transformuar ngjarjet, për t'i fshirë ose zhdukur personazhet dhe për të ngritur në histori një protagonist të vetëm: atë vetë.

Çmimi 1 050,00 Lekë
More
Ne gjendje

Referenca: SKU000783

Botuesi: Onufri

Darka e gabuar, Ismail Kadare

Përshtypje(t): 0

Një darkë krejtësisht e pazakontë, me një mister midis, është subjekti i romanit më të ri të Kadaresë. Ndonëse e bazuar mbi një ngjarje të vërtetë, që ka trazuar vite më parë një qytet të tërë.

Çmimi 700,00 Lekë
More
Në gjendje

Referenca: SKU000660

Botuesi: Onufri

Prilli i thyer, Ismail Kadare

Përshtypje(t): 0

Duke lexuar "Prillin e thyer" kuptohet lehtësisht përse dhe me çfarë force Ismail Kadare është pasionuar për tragjedinë dhe për dy përfaqësuesit më të shquar të saj, Shekspirin dhe Eskilin. "Miku, besa dhe gjakmarrja janë rrotat e mekanizmit të tragjedisë antike, dhe të futesh në mekanizmin e tyre është të shikosh mundësinë e tragjedisë."

Çmimi 700,00 Lekë
More
Në gjendje
Më të shiturat
  • Banner

Permbledhje Legjislacioni Per Nenpunesit Civile
  • Permbledhje Legjislacioni Per Nenpunesit Civile

Permbledhje Legjislacioni Per Nenpunesit Civile

SKU001398
Vlerësimi 

Zbritja në sasi

Sasia Zbritje Ju kurseni
3 788,87 Lekë Deri në 2 366,60 Lekë
799,00 Lekë
Sasia
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok

Përshkrimi
Titulli: Përmbledhje Legjislacioni Për Nënpunësit CivilëBotim i Qendrës së Publikimeve ZyrtareTiranë, korrik 2007f. 200Kapak i butëPesha: 0.51 Kg.ISBN: 978-99956-775-2-7
Detajet e librit
Botime Zyrtare
SKU001398
Përshtypjet

Write your review

Permbledhje Legjislacioni Per Nenpunesit Civile

Permbledhje Legjislacioni Per Nenpunesit Civile

Write your review
3 other products in the same category:

Reference: SKU001403

Brand: Botime Zyrtare

Vendime Unifikuese te Gjykates se Larte

Review(s): 0

Title: Përmbledhje Vendimesh Unifikuese të Gjykatës së Lartë 2000-2010 Botim i Qendrës së Publikimeve Zyrtare Tiranë, Qershor 2010 Pgs. 504Softcover Weight: 2.38 Kg. ISBN: 978-9992801-0009-4 Note: Click here for a list of

Price ALL3,000.00
More
There are not enough products in stock

Reference: SKU001397

Brand: Botime Zyrtare

Kodi i Punes

Review(s): 0

Title: Kodi i Punës i Republikës së Shqipërisë (Labor Code) Botim i Qendrës së Publikimeve Zyrtare Tiranë, Maj 2009 Pgs. 140Hardcover Weight: 0.59 Kg. ISBN: 978-99956-631-8-6Note: Click here for a list of

Price ALL1,000.00
More
There are not enough products in stock