Bashkëkohore

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Per cfare flasim kur flasim per dashuri, Raymond Carver Shfaq të madhe

Per cfare flasim kur flasim per dashuri, Raymond Carver

Produkt i ri

Kjo përmbledhje e shënjuar nga një rrëfimtari e zhdërvjelltë, me stil minimalist, në formë bashkëbisedimi dhe, njëkohësisht, e parë nga një këndvështrim i hollë i mënyrës se si njerëzit komunikojnë në të vërtetë, është kthyer shumë shpejt në një nga veprat më me ndikim në letërsinë moderne.

Më shumë detaje

Në gjendje

$6.76

-20%

$8.45

Më shumë informacione

Titulli: Për çfarë flasim kur flasim për dashuri
Origjinali: What We Talk About When We Talk About Love
Gjinia: Tregime
Autori: Raymond Carver
Shqipëroi: Platon Pulla
Shtëpia botuese: Toena
Viti: 2018
Fq. 144
Pesha: 0.121 kg.
ISBN: 978-9928-235-46-6

Mbi librin

Kjo përmbledhje e shënjuar nga një rrëfimtari e zhdërvjelltë, me stil minimalist, në formë bashkëbisedimi dhe, njëkohësisht, e parë nga një këndvështrim i hollë i mënyrës se si njerëzit komunikojnë në të vërtetë, është kthyer shumë shpejt në një nga veprat më me ndikim në letërsinë moderne.

Koment mbi autorin

"Mjeshtri... i tregimit modern amerikan."

Daily Telegraph

Reviews

Write a review

Per cfare flasim kur flasim per dashuri, Raymond Carver

Per cfare flasim kur flasim per dashuri, Raymond Carver

Kjo përmbledhje e shënjuar nga një rrëfimtari e zhdërvjelltë, me stil minimalist, në formë bashkëbisedimi dhe, njëkohësisht, e parë nga një këndvështrim i hollë i mënyrës se si njerëzit komunikojnë në të vërtetë, është kthyer shumë shpejt në një nga veprat më me ndikim në letërsinë moderne.

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)