Bashkëkohore

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Central Park, Guillaume Musso Shfaq të madhe

Central Park, Guillaume Musso

Produkt i ri

Alisa dhe Gabrieli nuk kanë asnjë kujtim nga nata e shkuar... por as e kanë harruar atë. Nju Jork, ora 8 e mëngjesit. Alisa, një vajzë e re parisiane, dhe Gabrieli, pianist xhezi amerikan, zgjohen të prangosur me njëri-tjetrin në një stol në Central Park.

Më shumë detaje

Në gjendje

$11.27

-20%

$14.09

Më shumë informacione

Titulli: Central Park
Origjinali: Central Park
Gjinia: Roman
Autori: Guillaume Musso
Shqipëroi: Adriana Gjika, Shpëtim Gjika
Shtëpia botuese: Bota Shqiptare
Viti: 2016
Fq. 300
Pesha: 0.378 kg.
ISBN: 978-9928-00-154-2

Mbi librin

Alisa dhe Gabrieli nuk kanë asnjë kujtim nga nata e shkuar... por as e kanë harruar atë. Nju Jork, ora 8 e mëngjesit. Alisa, një vajzë e re parisiane, dhe Gabrieli, pianist xhezi amerikan, zgjohen të prangosur me njëri-tjetrin në një stol në Central Park.

Nuk njihen dhe nuk u kujtohet se ku mund të jenë takuar. Një natë më parë, Alisa po festonte me shoqet në Shans Elize kurse Gabrieli luante në piano në një klub të Dublinit. E pamundur? E megjithatë...

Komente mbi librin

"I paparashikueshëm dhe tërheqës, një triller psikologjik që të bën të mbash frymën deri në faqen e fundit."

Jérôme Vermilin – Métro

"Një nga librat më të bukur të vitit."

Gérard Collard – La Griffe Noire

Reviews

Write a review

Central Park, Guillaume Musso

Central Park, Guillaume Musso

Alisa dhe Gabrieli nuk kanë asnjë kujtim nga nata e shkuar... por as e kanë harruar atë. Nju Jork, ora 8 e mëngjesit. Alisa, një vajzë e re parisiane, dhe Gabrieli, pianist xhezi amerikan, zgjohen të prangosur me njëri-tjetrin në një stol në Central Park.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)