Bashkëkohore

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Pavdekesia, Milan Kundera Shfaq të madhe

Pavdekesia, Milan Kundera

Produkt i ri

Në Francën bashkëkohore, Anjeza, e martuar dhe me një vajzë të rritur, ndihet e tëhuajësuar nga i shoqi, e bija dhe motra e saj. Në Vajmarin e shekujve 18-19, Gëtja, tashmë i martuar prej kohësh dhe drejt pleqërisë, përjeton një histori të ngatërruar me Betina Brentanon, njëzet vjet më e re se ai dhe e sapomartuar.

Më shumë detaje

Në gjendje

$13.52

-20%

$16.90

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Pavdekësia
Origjinali: Nesmrtelnost
Gjinia: Roman
Autori: Milan Kundera
Shqipëroi: Balil Gjini
Shtëpia botuese: Pika pa sipërfaqe
Viti: 2015
Fq. 384
Pesha: 0.403 kg.
ISBN: 978-9928-185-12-9

Mbi librin

"Pavdekësia" rrëfen ngjarje në dy periudha kohore: Në Francën bashkëkohore, Anjeza, e martuar dhe me një vajzë të rritur, ndihet e tëhuajësuar nga i shoqi, e bija dhe motra e saj. Në Vajmarin e shekujve 18-19, Gëtja, tashmë i martuar prej kohësh dhe drejt pleqërisë, përjeton një histori të ngatërruar me Betina Brentanon, njëzet vjet më e re se ai dhe e sapomartuar.

Reviews

Write a review

Pavdekesia, Milan Kundera

Pavdekesia, Milan Kundera

Në Francën bashkëkohore, Anjeza, e martuar dhe me një vajzë të rritur, ndihet e tëhuajësuar nga i shoqi, e bija dhe motra e saj. Në Vajmarin e shekujve 18-19, Gëtja, tashmë i martuar prej kohësh dhe drejt pleqërisë, përjeton një histori të ngatërruar me Betina Brentanon, njëzet vjet më e re se ai dhe e sapomartuar.

Libra të ngjashëm

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)