Kategoritë

Botuesit

Autorët

Nje shetitje e paharrueshme, Nicholas Sparks Shihe të plotë

Nje shetitje e paharrueshme, Nicholas Sparks

Një libër i jashtëzakonshëm...prekës dhe shpeshherë rrëmbyes... Një libër që nuk do ta harroni shpejt.

Info shtesë

SKU001363

Disponueshëria: Ne gjendje

$5.63

Me ulje çmimi!

-20%

$7.04

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Titulli: Një shëtitje e paharrueshme
Origjinali: A walk to remember
Gjinia: Roman
Autori: Nicholas Sparks
Shtëpia botuese: Bota Shqiptare
Fq. 206
Pesha: 0.24 kg.
ISBN: 978-99927-910-2-0

Mbi librin

Një libër i jashtëzakonshëm...prekës dhe shpeshherë rrëmbyes... Një libër që nuk do ta harroni shpejt.