Bashkëkohore

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Shtriga e Portobelos, Paulo Coelho Shfaq të madhe

Shtriga e Portobelos, Paulo Coelho

SKU001320

Produkt i ri

Dashuria vjen ulet këmbkry dhe arrin të kontrollojë gjithçka. Por vetëm shpirtrat e fortë munden ta mbartin. Dhe Athina ishte një shpirt shumë i fortë.

Më shumë detaje

Ne gjendje

$9.02

-20%

$11.27

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Shtriga e Portobelos
Origjinali: A bruxa de Portobello
Gjinia: Roman
Autori: Paulo Coelho
Shqipëroi: Edlira Hoxholli
Shtëpia botuese: Toena
Viti: 2007
Fq. 344
Pesha: 0.38 kg
ISBN: 978-99943-1-225-9

Mbi librin

"Dashuria vjen ulet këmbkry dhe arrin të kontrollojë gjithçka. Por vetëm shpirtrat e fortë munden ta mbartin. Dhe Athina ishte një shpirt shumë i fortë."

 

Reviews

Write a review

Shtriga e Portobelos, Paulo Coelho

Shtriga e Portobelos, Paulo Coelho

Dashuria vjen ulet këmbkry dhe arrin të kontrollojë gjithçka. Por vetëm shpirtrat e fortë munden ta mbartin. Dhe Athina ishte një shpirt shumë i fortë.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)