Bashkëkohore

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Shtepia e fluturave te zeza, Leena Lander Shfaq të madhe

Shtepia e fluturave te zeza, Leena Lander

SKU001075

Produkt i ri

Vogëlushi Juhan dërgohet në një institut edukimi. Aty përballet me një idealist të bindur se disiplina e hekurt mund t’i bëjë ata djem njerëz më të mirë. Atmosferë deliri që zhuritet nga pasioni i gruas për një djalë, dhe i Juhanit për një vajzë.

Më shumë detaje

Ne gjendje

$7.89

-20%

$9.86

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Shtëpia e fluturave të zeza
Gjinia: Roman
Autori: Leena Lander
Shqipëroi: Ilira Shurbani
Shtëpia botuese: Dituria
Viti: 2007
Fq. 334
Pesha: 0.3 kg
ISBN: 978-99943-46-56-1

Mbi librin

Vogëlushi Juhan dërgohet në një institut edukimi. Aty përballet me një idealist të bindur se disiplina e hekurt mund t'i bëjë ata djem njerëz më të mirë. Atmosferë deliri që zhuritet nga pasioni i gruas për një djalë, dhe i Juhanit për një vajzë.

 

Reviews

Write a review

Shtepia e fluturave te zeza, Leena Lander

Shtepia e fluturave te zeza, Leena Lander

Vogëlushi Juhan dërgohet në një institut edukimi. Aty përballet me një idealist të bindur se disiplina e hekurt mund t’i bëjë ata djem njerëz më të mirë. Atmosferë deliri që zhuritet nga pasioni i gruas për një djalë, dhe i Juhanit për një vajzë.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)