eBook shqip

Information

eBook shqip
Këtu do të gjeni një përzgjedhje në rritje me libra shqip në format elektronik (ebook) për t’u porositur dhe shkarkuar. Mund të gjeni dhe disa libra falas.

eBook shqip Janë 3 produkte.

Jeni duke parë 1 - 3 nga 3 artikuj
 • $5.63 $7.04 -20% Është shitur

  Shqipëria është romani më i fundit i Ben Blushit, i cili ashtu si edhe romani "Të jetosh në ishull", ka ngjallur jo pak reagime. Kjo për karakterin provokues që ka krijimtaria e Blushit, i cili cek tema të mëdha si identiteti, feja, Zoti, pranimi i të ndryshmit, njeriu i ri, diktatura... Shqipëria është një variant shqiptar i miteve

  $5.63 $7.04 -20%
  Shto në shportë  Më shumë
  Ulje çmimi!
  Është shitur
 • $33.81 $42.26 -20% Është shitur

  Revistë në format PDF Në kopertinë: Shën Mëria me Krishtin në anën e djathtë. Një nga zgjidhjet e rralla të ikonografisë në këtë formë, Onufri

  $33.81 $42.26 -20%
  Shto në shportë  Më shumë
  Ulje çmimi!
  Është shitur
 • $0.00 Në gjendje

  "Historia e gruas së fotografit” është emri me të cilin e njohin të gjithë, ato pak herë që e përdorin, por, në të vërtetë, ajo është edhe historia e vetë fotografit, ose më saktë, është historia e teorisë së tij mbi rëndësinë e gjërave të vogla.

  $0.00
  Në gjendje
Jeni duke parë 1 - 3 nga 3 artikuj