• Banner

Lista e librave të botuesit Botart

Botart

Janë 206 libra.

Je duke parë 205 - 206 nga 206 artikull(j)

Botuesi: Botart

21 leksione për shekullin 21, Yuval Noah Harari

(0)

“21 leksione për shekullin e 21” i Yuval Noah Harari-it është një hulumtim zhbirues dhe largpamës në problematikat më të nxehta të ditëve të sotme ndërkohë që lëvizim drejt hapësirave të panjohura të së ardhmes. Teksa teknologjia përparon më shpejt sesa vetë ndërgjegjësimi ynë rreth saj, pirateria informatike kthehet në një taktikë luftarake dhe bota...

Çmimi 1 275 Lekë Çmimi i zakonshëm 1 500 Lekë
More
Në gjendje