• Banner

Lista e librave të autorit ose përkthyesit Candace Bushnell

Janë 2 libra.

Je duke parë 1 - 2 nga 2 artikull(j)
Filtrat aktiv

Bulevardi i Pestë, Candace Bushnell

Ndërtesa nr. 1 në Bulevardin e Pestë, një godinë e bukur ku spikat arti dekorativ dhe që lartësohet në lagjet e modës më të fundit, është një adresë e llojit të vetëm, nga ato ndërtesa ku, në një mënyrë apo në një tjetër, rrugën brenda saj duhet ta fitoni vetë.

Çmimi 1 200 Lekë
More
Në gjendje