• Banner

Lista e librave të botuesit OMSCA-1

OMSCA-1

Janë 209 libra.

Je duke parë 1 - 12 nga 209 artikull(j)

Referenca: SKU000479

Botuesi: OMSCA-1

Legjenda e kaloresit te Skenderbeut, Gaqo Bushaka

(0)

Gaqo Bushaka është një nga autorët më të suksesshëm në Shqipëri. Ka kontribuar në lëvrimin e një lloj përralle "të re" për fëmijët që e bën të pëlqyeshme dhe tepër interesante. Ka lëvruar prozën e gjatë, dhe sidomos romanin për fëmijë.

Çmimi 300 Lekë
More
Ka mbaruar